הפעלות למסיבת רווקים
����� ������

רקדנית בטן במסיבת רווקים

מסיבת רווקים היא טקס מעבר חשוב בחייו של גבר. זה הטקס בו הגבר נפרד מסוג אחד של חיים על מנת להיכנס לסוג אחר. לכן החברים הכי טובים שלו אחראים לארגון המסיבה הטובה ביותר שיש. לארגן מסיבה כזו, זה לא עניין של מה בכך - זה דורש יצירתיות, סדר ויכולות ארגוניות. יש צורך לדבר עם כל החברים של החתן ולנסות לקלוע לטעם של כולם. יש להבין איזה תקציב עומד מולכם ולאיזה כיוון וקונספט אתם רוצים ללכת במסיבה. אחת ההפעלות היותר כיפיות במסיבת רווקים היא רקדנית בטן.

ריקודי בטן או בשמו השני "מחול מזרחי" הוא סגנון ריקוד שמקורו במזרח התיכון ובצפון אפריקה. אולי זה ייראה לכם עתיק או משהו הלקוח מתוך סצנה מהסרטים בערבית של יום שישי בערב, אבל יש משהו מאוד מסקרן ומהנה ברקדנית בטן המפעילה בצורה מושלמת כל שריר בגופה ומעבר לכך לדעת להפריד את התזוזה של שרירים שונים בגוף. הריקוד מאופיין גם במידה רבה של אימפרוביזציה והוא נחשב למבטא נשיות ומתאים במיוחד לגוף הנשי. ואכן מה יכול להיות נחמד יותר מאשר רקדנית בטן נשית ומקסימה שתענג אתכם בריקוד המרשים והמדויק שלה.

חשפנית או רקדנית בטן?

אם במקור חשבתם להזמין חשפנית אז תנו לי להסביר לכם למה רקדנית בטן עדיפה. ראשית, חשפנית לא מתאימה לכל אחד, והדגש במיוחד על אירוע כזה, בו אתם לא מכירים את כל המוזמנים. אתם לא רוצים להציב אף אחד במצב שאינו נוח או נעים לו. אך אם בכל זאת חשקתם ברמיזות מיניות ותחושת סקס באוויר אז רקדנית בטן זה מושלם, לא, היא אינה מתפשטת – אבל האופן שבו היא זזה הוא מאוד חושני ורווי בתשוקה. כך אתם יכולים להתרשם מהמיניות השופעת שלה ושליטתה המרשימה בכלי הריקוד שלה- גופה.

מעבר לכך, אל תשכחו כמה שמחה יש בריקודים המזרחיים, אתם תשימו מוזיקה מקפיצה ולפני שתשימו לב כולם ימחאו כפיים ויצטרפו אל רקדנית הבטן בזמן הריקוד. וגם הרבה אחרי שהיא תסיים לרקוד ותלך הביתה אתם תמשיכו להרגיש מלאי חיים ושמחה. כמובן שלזה יתרום גם האלכוהול.

יש להוסיף שבשוק יש יותר מרק רקדניות בטן, ישנם גם רקדני בטן מאוד מוכשרים שיכולים להעביר לכם גם סדנאות. אתם חושבים שאתם גברים מידי בשביל לענטז? אז אתם טועים! כדאי שתתחילו להתכונן לחתונה וללמוד איך צריך לרקוד כבר עכשיו. כי אם אתם רווקים, אז דעו לכם שאין דבר שנשים אוהבות יותר מאשר גבר שיודע לזוז, כך אולי תצאו מהחתונה של החבר שלכם עם מספר טלפון. ואם אתם לא רווקים אז אולי תצליחו להפתיע את בת הזוג שלכם ולהרשימה. אפשר אפילו להציע לחברות של הכלה להזמין רקדנית בטן למסיבת הרווקות שלהן ואז לעשות תחרות בחתונה מי למד טוב יותר את אומנות השליטה בשרירים וענטוז הישבן!

שימו לב שאם אתם מזמינים רקדנית בטן, אתם צריכים להכין לה משטח עליו היא תוכל לרקוד. הזיזו את כל הספות לצדדי הקירות והותירו מקום ריק במרכז החדר. רצוי לדבר עם השכנים מבעוד מועד ולספר להם שהולכת להתרחש מסיבה בבית (כדי שזה לא יפתיע אותם). כל זאת בתנאי שאתם עושים מסיבה בבית, אל תשכחו שיש גם אופציות נוספות. אתם יכולים לשכור סוויטה, ווילה או לופט. לא משנה היכן תחליטו לעשות את המסיבה תוכלו להזמין לשם את רקדנית הבטן.

אל תשכחו שכמו בכל מסיבת רווקים עליכם גם לדאוג לכמויות מאוד גדולות של אלכוהול ואוכל משביע. שילוב של המוזיקה הנכונה, ההפעלה הנכונה וכמות המשקאות הנכונה תגרום לכם למצוא את עצמכם מפזזים עד אור הבוקר! שיהיה לכם בהצלחה!מסיבת-רווקים, הנו אתר המרכז את כל המידע הדרוש לארגון מסיבת רווקים - מקומות, הפעלות, חשפניות, מועדונים, לופטים ועוד מגוון אטרקציות.

האינפורמציה המוצגת באתר מסיבת-רווקים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - מסיבת רווקים - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות